Ігровий автомат Tribe

Основні характеристики ігрового автомата Tribe

Ігровий автомат Tribe був випущений у 2017 році відомою компанією Endorphina. Його появі сприяв скандал, пов’язаний з іншою грою розробника. Її сюжет був збудований навколо культури народу майорі. Корінному населенню Нової Зеландії не сподобалася тематика слота, тому компанії довелося виключити його з каталогу. Але відмовитися повністю від цього задуму провайдер не схотів і випустив інший слот під назвою «Tribe». Його дизайн та функціонал були суттєво опрацьовані.

Як грати в ігровий автомат Tribe

Ігровий автомат познайомить гемблера зі звичаями та культурами корінного населення Нової Зеландії. Раніше народ майорі поклонявся стародавньому Богові сонця, займався рибальством та полюванням. У грі представлені воїни, дівчата племені та загадковий шаман. Слот оформлений відповідно до сюжету гри. На задньому фоні представлено статичне зображення гірського озера у променях заходу сонця. Символи промальовані якісно, створюючи ілюзію їхньої реальності, особливо під час включення анімаційних ефектів. У разі складання виграшної комбінації включається короткометражний ролик за участю головного героя. У ньому відображаються яскраві моменти життя племені. Ігровий автомат Tribe має оригінальний звуковий супровід з автентичними мотивами.

Управління відрізняється легкістю та простотою. На панелі представлені такі кнопки:

 • Credits – вказує кількість монет на балансі.
 • Bet – кнопка для ставки.
 • Lines – Ви можете вибрати лінію.
 • Total Bet – сума ставки.
 • Turbo – активація прискореного режиму.
 • Auto – активація автоматичної гри.
 • Spin/Stop – початок та завершення спина.
 • Take Win/Take Risk – отримати виграш або завантажити ризик гри.
 • Win – сума виграшу за спину.

У верхньому правому куті є кнопки, які дозволяють вимкнути звук або розгорнути слот на весь екран. Тут же представлено меню із розділами:

 • Rules – завантажується таблиця коефіцієнтів, основні правила гри.
 • Statistics можна побачити статистику.
 • Bet – особливості вибору ставки.
 • Autospin – налаштування автоматичної гри.
 • Graphic – налаштування графіки.
 • Sound – звукові ефекти.
 • Language – кнопка вибору мови.

Управління інтуїтивно зрозуміле, завдяки чому з ним не повинно виникнути проблем.

Механіка слота

Грати в ігровий автомат Tribe легко, що пояснюється класичним ігровим полем. Воно складається з 5 вертикальних барабанів та 3 горизонтальних ряди. Додатково у грі представлено 9 ігрових ліній. Якщо випала комбінація, що складається з трьох і більше знаків, розташованих на одній лінії, то гравець отримує виграш. Виплата за виграшну комбінацію виконується згідно з таблицею виплат, яка розташована на інформаційній панелі. Деякі комбінації виграють навіть у тому випадку, якщо складаються із двох картинок. Гра доповнена символом Wild, функція якого полягає у заміні будь-якого іншого знака. Вайлд здатний замінити практично всі картинки. Винятком є Скаттер. Якщо Дикий символ представлений у виграшній комбінації, він множить виграш вдвічі.

Додаткові функції та бонусні режими

Грати в ігровий автомат Tribe є максимально прибутковим, що пояснюється наявністю бонусної опції. Слот має ризик-гра, яка активується після випадання виграшу на ігровому полі. Гравець може запустити ризик гри, натиснувши спеціальну кнопку, розташовану в нижній частині екрана. Суть додаткової гри досить проста. На полі з’являється 4 закриті карти і одна відкрита, яка належить круп’ю. Гравець має вгадати карту з найбільшим значенням. Воно має перевищувати значення картки дилера. Якщо гравець зробив правильний вибір, суму виграшу буде збільшено в 2 рази. В ігровий автомат Tribe грати безкоштовно в ризик не вийде. У режимі демонстрації додаткова гра недоступна.

Бонусний режим активується після випадання трьох і більше символів Scatter. Це символ, представлений у вигляді сонця. Під час запуску бонусного режиму у верхній частині поля з’являється три сині сонця. Режим фриспінів триває до того моменту, поки на ігровому полі є мінімум один символ синього сонця. Під час безкоштовних обертань на ігровому полі відображається червоне або зелене сонце. Червоне забирає синє сонце, а зелене додає синьому ще додаткове. Таким чином, режим фриспінів може тривати нескінченно. Усі виграші, отримані у цій грі, збільшуються втричі.

Як грати в ігровий автомат Tribe безкоштовно

Гравцям доступно два режими гри, завдяки чому вони отримують можливість вибрати найбільш вдалий. Платний режим доступний лише авторизованим клієнтам після поповнення рахунку. В ігровий автомат Tribe грати безкоштовно пропонується без реєстрації та внесення грошей на ігровий рахунок. Демонстраційний режим доступний у всіх казино.

Особливості гри в ігровий автомат Tribe безкоштовно без реєстрації

Гемблерам видається фіксована кількість монет, за допомогою яких вони приступають до гри. Це демо версія, яка завантажується безкоштовно. В ігровий автомат Tribe грати безкоштовно без реєстрації мають право навіть неавторизовані відвідувачі. Демо-версія дозволяє протестувати слот без ризику, щоб у майбутньому розробити тактику виграшу та виграти велику винагороду. Але гравцям варто врахувати, що демо версія завантажується на віртуальні гроші, тому отримати виграш у разі складання виграшної комбінації не вийде.

В ігровий автомат Tribe грати безкоштовно без реєстрації можна на комп’ютері чи сучасних смартфонах.