Ігровий автомат Chilli Heat

Ігровий автомат Chilli Heat – кілька джекпотів та високий RTP

Ігровий автомат Chilli Heat випущений відомим постачальником Pragmatic Play. Він має оригінальну тематику, доповнений безкоштовними обертаннями та респінами. Відмінна риса слота полягає у розіграші трьох джекпотів. В ігровий автомат Chilli Heat грати безкоштовно або платно мають право всі повнолітні особи.

Основні характеристики ігрового автомата Chilli Heat

Рік випуску2018
Діапазон ставок0,25-125 монет
Максимальна виплата125 000 монет
Кількість барабанів/рядів5/3
Кількість ліній25
Коефіцієнт віддачі96.5%
ВолатильністьСередня
Кількість монет на лінію1-10

Про ігровий автомат Chilli Heat

Реліз грального автомата відбувся у 2018 році. Він налічує п’ять барабанів, три ряди символів та 25 фіксованих ліній. Виграшні комбінації складаються з 3, 4, 5 однакових символів, що починаються на першій котушці. Вони формуються виключно в одному напрямку зліва направо. Мінімальна вартість обертання становить 0,25 монети, а максимальна – 125 монет.

Як грати в ігровий автомат Chilli Heat – інтерфейс

Слот оптимізовано для гри на комп’ютері або мобільному пристрої. Кнопка із круговою стрілкою запускає одне обертання. Додатково гру можна перевести в автоматичний режим, натиснувши кнопку з написом Autoplay. Для керування зробленими ставками використовується меню, що відкривається натисканням кнопки з плюсом та мінусом. Тут можна налаштувати кілька параметрів:

  • Ставку на лінію у монетах – у межах від 1 до 10 монет.
  • Вартість кредитів – від 0,01 до 0,5 монети.
  • Загальну ставку вона представлена в діапазоні 0,25-125 кредитів.

Кнопка i завантажує таблицю виплат, у якій зазначені усі підсумкові суми. Тут гравець може вибрати режим відображення валюти – у кредитах чи монетах.

Символи для гри на ігровому автоматі Chilli Heat

Логотип грального автомата оточений мовами полум’я, а літера С у назві слота стилізована під гострий перець чилі. Ігровий процес та обертання барабанів відбувається на тлі залитого сонцем міста з будівлями, виконаними у традиційному мексиканському стилі. Під час ігрового процесу звучить енергійна музика.

Ігровий автомат Chilli Heat має символи у вигляді карткових номіналів, які відносяться до категорії низькооплачуваних. Більші суми можна отримати, якщо на ігровому полі випали знаки з чаркою текіли, цуценям та соусом Табаско. Найдорожчий знак – це зображення мексиканця у сомбреро. Якщо під час гри на лінії випало 5 портретів мексиканця, лінійна ставка помножиться у 200 разів.

Перед тим, як грати в ігровий автомат Chilli Heat, рекомендується вивчити всі виплати:

  • Номінали гральних карт – якщо на ігровому полі випало 3 однакові картинки, гемблеру нараховується 5 монет, а якщо п’ять, то 30 монет.
  • Чарка з текіла – на полі з’являється від 3 до 5 знаків, за що нараховується 5-100 монет.
  • Табаско – за 3-5 ідентичних картинок видається 5-125 кредитів.
  • Цуценя – гравець отримує від 5 до 100 монет, що залежить від кількості однакових картинок, що випали.
  • Мексиканець – за 3 картинки нараховується 10 монет, а 5 – 200.

Логотип грального автомата здатний замінити всі картинки, щоб скласти виграшну комбінацію. Виняток – Скаттер та Грошовий мішок. Вайлд часто випадає у складеному вигляді, займаючи вертикально до трьох позицій.

Бонусна гра та джекпот

Грати в ігровий автомат Chilli Heat не тільки цікаво, але й прибутково, що пояснюється наявністю бонусної гри та розіграшом джекпоту. Слот доповнено новими функціями. Одна складається з 8 безкоштовних обертань, які активуються у тому випадку, якщо на другому, третьому та четвертому барабанах випало 3 Скаттери, представлені у вигляді смайлика. Під час безкоштовних обертань з’являються винятково високооплачувані знаки та їх піктограми з унікальними властивостями. При повторному випаданні виграшних комбінацій зі Скаттерів кількість обертань збільшується ще на 8. Максимального ліміту за фриспінами немає.

Мішок із грошима є спеціальним символом, при випаданні якого нараховується випадковий виграш. Якщо на полі з’явилося 6 таких знаків, гемблеру нараховується 3 респини. Усі знаки, які запустили функцію, фіксуються на полі, стандартні зображення зникають. На позиціях, що звільнилися, пролітають мішки, які зникають або закріплюються на барабанах. Якщо мішок залишився на котушці, кількість обертань повертається до початкових трьох. Респіни доступні не тільки в основному режимі гри, але й під час безкоштовних раундів.

Апарат Chilli Heat представлений із фіксованим джекпотом, що складається з 3 рівнів: Mini, Major та Grande. Суми виграшів відображаються протягом гри над барабанами. Виграти джекпот будь-якого рівня можна під час повторного обертання. Максимальний приз дістанеться гемблеру, якщо все поле буде заповнене мішками.

Як грати в ігровий автомат Chilli Heat безкоштовно, без реєстрації.

Автомат доступний не тільки в платному режимі, а й демонстраційному. Якщо для платного режиму гравцеві доведеться реєструватися та поповнювати рахунок, то демоверсія доступна без виконання цих дій. В ігровий автомат Chilli Heat грати безкоштовно без реєстрації можуть усі неавторизовані клієнти казино. Демо-режим дозволить протестувати гру, швидко розібратися з керуванням та інтерфейсом. Це гра без ризику, тому в ігровий автомат Chilli Heat грати безкоштовно доречно до тих гравців, які планують у майбутньому перейти до демонстраційної версії. Гравець одержує унікальну можливість розробити стратегію виграшу.

Особливості гри на ігровому автоматі Chilli Heat безкоштовно

Завантаживши демонстраційний режим гравець отримає 100 000 монет. Вони дозволяють довго обертати барабан без перезавантаження сторінки. В ігровий автомат Chilli Heat грати безкоштовно без реєстрації можна як на комп’ютері, використовуючи десктопну версію, так і на смартфоні, застосовуючи мобільну.